Navbar (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Administration
nl: Beheer

en: Manage
nl: Beheren

en: Log in
nl: Inloggen

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Extend
nl: Uitbreiding

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: My account
nl: Mijn account

en: About
nl: Over

en: Admin menu
nl: Beheermenu

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Edit shortcuts
nl: Snelkoppelingen bewerken

en: Displaying administrative links
nl: Beheerlinks weergeven

en: Collapse
nl: Inklappen

en: Back to site
nl: Terug naar de website

en: View profile
nl: Profiel bekijken

en: User account actions
nl: Gebruikersaccountacties

en: User-defined shortcuts
nl: Door de gebruiker gedefinieerde snelkoppelingen

en: Horizontal orientation
nl: Horizontale oriëntatie

en: Vertical orientation
nl: Verticale oriëntatie

en: Tray orientation changed to @orientation.
nl: Oriëntatie van de lade aangepast naar @orientation.

en: Return to site content
nl: Terug naar site-inhoud
