Navbar (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Administration
ro: Administrare

en: Manage
ro: Administrați

en: Log out
ro: Deconectați-vă

en: Extend
ro: Extindeți

en: Shortcuts
ro: Scurtături

en: My account
ro: Contul meu

en: About
ro: Despre

en: Admin menu
ro: Meniul de administrare

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Uses
ro: Foloseşte

en: Administration menu
ro: Meniul de administrare

en: Edit shortcuts
ro: Editare scurtături

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: Back to site
ro: Înapoi la site

en: View profile
ro: Vezi profilul

en: User account actions
ro: Acțiuni ale contului de utilizator

en: User-defined shortcuts
ro: Comenzi rapide definite de utilizator

en: Horizontal orientation
ro: Orientare orizontală

en: Vertical orientation
ro: Orientare verticală

en: Tray orientation changed to @orientation.
ro: Orientarea tăvii a fost schimbată în @orientation.

en: Return to site content
ro: Reveniți la conținutul site-ului
