Navbar (7.x-1.8) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Log out
bn: লগ আউট

en: Shortcuts
bn: শর্টকাট সমূহ

en: My account
bn: আমার এ্যাকাউন্ট

en: About
bn: সম্পর্কে

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
