Navbar (7.x-1.8) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Log out
kn: ನಿರ್ಗಮಿಸು

en: Shortcuts
kn: ಸಮೀಪಮಾರ್ಗಗಳು (ಶಾರ್ಟ್ ಕಟ್)ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
