Navbar (7.x-1.8) - en to no translation catalogue (24 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Administration
no: Administrasjon

en: Manage
no: Administrer

en: Log in
no: Logg på

en: Log out
no: Logg ut

en: Extend
no: Utvid

en: Shortcuts
no: Snarveier

en: My account
no: Min konto

en: About
no: Om

en: Admin menu
no: Administratormeny

en: User account
no: Brukerkonto

en: Uses
no: Bruker

en: Administration menu
no: Administrasjonsmeny

en: Edit shortcuts
no: Rediger snarveier

en: Displaying administrative links
no: Viser administrative lenker

en: Collapse
no: Folde sammen

en: Back to site
no: Tilbake til nettstedet

en: View profile
no: Se på profil

en: User account actions
no: Brukerkonto-handlinger

en: User-defined shortcuts
no: Brukerdefinerte snarveier

en: Horizontal orientation
no: Horisontal stilling

en: Vertical orientation
no: Vertikal stilling

en: Tray orientation changed to @orientation.
no: Skuffens retning ble endret til @orientation.

en: Return to site content
no: Gå tilbake til innhold
