Navbar (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Shortcuts
ku: قەدبڕەکان

en: My account
ku: هەژماری خۆم

en: About
ku: دەربارە

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Edit shortcuts
ku: دەسکاریکردنی قەدبڕەکان
