Navbar (7.x-1.8) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Log in
nn: Logg inn

en: Log out
nn: Logg ut

en: My account
nn: Min brukarkonto

en: User account
nn: Brukarkonto

en: Administration menu
nn: Administrasjonsmeny

en: Edit shortcuts
nn: Endre snarvegar
