Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Manage
cs: Správa

en: New
cs: Nové

en: Admin menu
cs: Administrační menu

en: Administration menu
cs: Administrační menu
