Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Manage
et: Halda

en: New
et: Uus

en: Devel
et: Arendus

en: Admin menu
et: Haldusmenüü

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü
