Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Manage
eu: Kudeatu

en: New
eu: Berriak

en: Admin menu
eu: Kudeatzaile menua

en: Administration menu
eu: Kudeaketa menua
