Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Manage
fr: Gérer

en: New
fr: Nouveau

en: Admin menu
fr: Menu d'administration

en: Administration menu
fr: Menu d'administration

en: Navbar
fr: Barre de navigation
