Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Manage
gl: Xestionar

en: New
gl: Novo

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Administration menu
gl: Menú de administración
