Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Manage
he: ניהול

en: New
he: חדש

en: Admin menu
he: תפריט ניהול

en: Administration menu
he: תפריט ניהול
