Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Manage
hu: Kezelés

en: New
hu: Új

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Admin menu
hu: Adminisztrációs menü

en: Administration menu
hu: Adminisztrációs menü
