Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Manage
it: Gestisci

en: New
it: Nuovo

en: Admin menu
it: Menu di amministrazione

en: Administration menu
it: Menu Amministrazione
