Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: New
lv: Jauns

en: Admin menu
lv: Administrēšanas izvēlne

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne
