Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Manage
ro: Administrați

en: New
ro: Nou

en: Admin menu
ro: Meniul de administrare

en: Administration menu
ro: Meniul de administrare
