Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Manage
uk: Керування

en: New
uk: Нові

en: Admin menu
uk: Меню адміністратора

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню
