Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Development
az: Develop

en: Manage
az: İdarə et

en: New
az: Yeni

en: Admin menu
az: Admin menyusu

en: Administration menu
az: Administrator menyusu
