Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Manage
be: Кіраваць

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Admin menu
be: Адміністрацыйнае меню

en: Administration menu
be: Меню адміністратара
