Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: New
bo: གསར་བ

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Administration menu
bo: དོ་དམ་གདམ་བྱང་།(མར་འཐེན།)
