Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Manage
ca: Gestiona

en: New
ca: Nou

en: Admin menu
ca: Menú d'administració

en: Administration menu
ca: Menú d'administració
