Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Manage
da: Administration

en: New
da: Ny

en: Devel
da: Udvikling

en: Admin menu
da: Administratormenu

en: Administration menu
da: Administrationsmenu
