Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Development
de: Entwicklung

en: Manage
de: Verwalten

en: New
de: Neu

en: Devel
de: Devel-Modul

en: Admin menu
de: Verwaltungsmenü

en: Administration menu
de: Verwaltungsmenü

en: Navbar
de: Navigationsleiste
