Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Manage
el: Διαχείριση

en: New
el: Δημιουργία

en: Admin menu
el: Μενού διαχείρισης

en: Administration menu
el: Μενού διαχείρισης
