Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Manage
es: Administrar

en: New
es: Nuevo

en: Devel
es: Desarrollo

en: Admin menu
es: Menú de administración

en: Administration menu
es: Menú de administración

en: Navbar
es: Barra de navegación
