Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: New
fi: Uusi

en: Admin menu
fi: Ylläpitovalikko

en: Administration menu
fi: Ylläpitovalikko
