Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Manage
id: Kelola

en: New
id: Baru

en: Admin menu
id: Menu admin

en: Administration menu
id: Menu Administrasi
