Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Manage
ja: 管理

en: New
ja: 新

en: Admin menu
ja: 管理用メニュー

en: Administration menu
ja: アドミニストレーションメニュー
