Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Manage
nl: Beheren

en: New
nl: Nieuwe

en: Admin menu
nl: Beheermenu

en: Administration menu
nl: Administratiemenu
