Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: New
pl: Nowy

en: Admin menu
pl: Menu administratora

en: Administration menu
pl: Menu administracyjne
