Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Manage
ru: Управление

en: New
ru: Новое

en: Admin menu
ru: Меню администратора

en: Administration menu
ru: Меню администрирования
