Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Manage
sv: Hantera

en: New
sv: Ny

en: Admin menu
sv: Administratörsmeny

en: Administration menu
sv: Administrationsmeny
