Navbar Extras (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Manage
tr: Yönetim

en: New
tr: Yeni

en: Admin menu
tr: Yönetici menüsü

en: Administration menu
tr: Yönetim menüsü
