Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Search
am: ፈልግ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Custom
am: ብጁ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: User autocomplete
am: ተጠቃሚ ራሥ-ሙላ

en: administer permissions
am: ፍቃዶችን አስተዳድር
