Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Add
ast: Amestar

en: Menu
ast: Menú

en: Parent item
ast: Elementu padre

en: All
ast: Too

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Users
ast: Usuarios
