Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Add
bg: Добави

en: Menu
bg: Меню

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: All
bg: Всички

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Load
bg: Зареди

en: Users
bg: Потребители

en: Search users
bg: Търсене на потребители

en: Search content
bg: Търсене на съдържание

en: Favorites
bg: Любими

en: User autocomplete
bg: Автоматично дописване на потребителско име

en: administer permissions
bg: администрирай права
