Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: None
bo: མེད།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: All
bo: ཡོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: User autocomplete
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རང་འགྲིག་ཁ་སྐོང
