Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Add
bs: Dodaj

en: Menu
bs: Meni

en: Parent item
bs: Roditeljska stavka

en: All
bs: Sve

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Users
bs: Korisnici
