Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: Add
da: Tilføj

en: Parent item
da: Overordnet menupunkt

en: All
da: Alle

en: Custom
da: Tilpasset

en: Load
da: Indlæs

en: Users
da: Brugere

en: Defaults
da: Standarder

en: Full
da: Fuld

en: Unset
da: Fjern

en: Search users
da: Søg brugere

en: Set
da: Sæt

en: Search content
da: Søg indhold

en: User autocomplete
da: Autofuldfør bruger

en: administer permissions
da: administrér tilladelser
