Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Add
fa: افزودن

en: Menu
fa: منو

en: Parent item
fa: آیتم والد

en: All
fa: همه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Load
fa: بارگذاری

en: Users
fa: کاربران

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Full
fa: کامل

en: Search users
fa: جستجوی کاربران

en: Search content
fa: جستجوی محتوا

en: User autocomplete
fa: تکمیل خودکار کاربر

en: administer permissions
fa: مدیریت مجوزها
