Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: Add
is: Bæta við

en: Menu
is: Valmynd

en: Parent item
is: Foreldri

en: All
is: Allt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Load
is: Hlaða

en: Users
is: Notendur

en: Defaults
is: Sjálfgildi
