Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Search
it: Cerca

en: None
it: Nessuno

en: Add
it: Aggiungi

en: Parent item
it: Voce padre

en: All
it: Tutti

en: Custom
it: Personalizzato

en: Load
it: Carica

en: Users
it: Utenti

en: Defaults
it: Impostazioni predefinite

en: Full
it: Completo

en: Search users
it: Cerca utente

en: Search content
it: Cerca tra i contenuti

en: User autocomplete
it: Autocompletamento nome utente

en: administer permissions
it: amministra permessi
