Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Search
ja: 検索

en: None
ja: なし

en: Add
ja: 追加

en: Menu
ja: メニュー

en: Parent item
ja: 上位の項目

en: All
ja: すべて

en: Custom
ja: カスタム

en: Load
ja: ロード

en: Users
ja: ユーザー

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Full
ja: すべて

en: Search users
ja: ユーザーの検索

en: Set
ja: セット

en: Search content
ja: コンテンツの検索

en: User autocomplete
ja: ユーザー名の自動補完

en: administer permissions
ja: 権限を管理
