Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Add
km: បន្ថែម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Search users
km: ស្វែង​រក​អ្នក​ប្រើ

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា

en: User autocomplete
km: អ្នក​ប្រើ​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: administer permissions
km: គ្រប់គ្រង​សិទ្ធិ
