Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Search
ku: گەڕان

en: None
ku: هیچ

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Menu
ku: پێڕست

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: All
ku: هەموو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: User autocomplete
ku: خۆتەواوکەری ناوی بەکارهێنەر

en: administer permissions
ku: ڕێپێدانەکان ببە بەڕێوە
