Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Add
lt: Pridėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Users
lt: Nariai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Full
lt: Pilnas

en: Search users
lt: Ieškoti narių

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: administer permissions
lt: administruoti leidimus
