Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Menu
ml: മെനു

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം
