Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Menu
ne: मेनु

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: All
ne: सबै

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू
