Navigate (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: All
nl: Alle

en: Custom
nl: Aangepast

en: Load
nl: Laden

en: Users
nl: Gebruikers

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Full
nl: Volledig

en: Search users
nl: Gebruikers zoeken

en: Search content
nl: Inhoud doorzoeken

en: Navigate
nl: Navigeren

en: Quick
nl: Snel

en: User autocomplete
nl: Automatische aanvulling gebruikersnaam

en: administer permissions
nl: toegangsrechten beheren
